Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED apgaismojuma risinājumi

Bloga kategorijas
Kā izrotāt nelielu dzīvokli Ziemassvētkiem - mākslīgās Ziemassvētku eglītes maziem dzīvokļiem

26.08.2022

0   11

Ilgi gaidītās Ziemassvētku svinības strauji tuvojas! Pavisam drīz viss mums apkārt tiks izgaismots ar Ziemassvētku lampiņām, māju logus rotās priecīgi mirgojošas gaismiņas, un veikalu plaukti būs pārpildīti ar Ziemassvētku rotājumiem un niekiem. Un, protams, mēs visi domājam par svētku galvenā atribūta - pūkaina meža skaistuma - izvēli.Mūsdienās daudzi cilvēki dod priekšroku mākslīgajām eglītēm, n..

LED virtenes kā kāzu dekorācijas

12.04.2022

0   42

Ilgi gaidīts notikums, piemēram, kāzu ceremonija, ir kaut kas tāds, ko vēlaties radīt pasakainā, neaizmirstamā atmosfērā un radīt atmiņas, kas paliks uz visu mūžu. Jūs varat piepildīt savas kāzu svinības ar maģisku auru, izmantojot kvalitatīvas LED virtenes. Svētku noskaņu papildina romantisks un izsmalcināts gaismas dekors. Jebkuru parastu banketu zāli var pārveidot līdz nepazīšanai, izmanto..

Solārais apgaismojums, plusi un mīnusi

10.03.2022

0   33

Kā jūs varat oriģināli izrotāt savu vasarnīcu vai pagalmu? Šo jautājumu sev uzdod tūkstošiem vasarnīcu un privātmāju īpašnieku, jo ikviens no viņiem vēlas, lai teritorija un pati ēka izskatītos ļoti skaisti, stilīgi un vienlaikus pēc iespējas mājīgi. Viena no abpusēji izdevīgām iespējām ir dārza apgaismojums ar saules baterijām. Pateicoties tam, ilgi gaidītie vakari vasarnīcā kļūs vēl siltāki, sir..

Kā dekorēt kafejnīcu Ziemassvētku tematikā

02.11.2021

0   46

Kafejnīca ir vieta, kur ikviens no mums dodas atpūsties, relaksēties, labi pavadīt laiku jautrā kompānijā vai pavadīt romantisku vakaru ar savu otro pusīti.Kafejnīcas vadības uzdevums uz Ziemassvētkiem ir pielikt visas pūles, lai kafejnīca kļūtu par īstu pasaku, kur gribas atgriezties atkal un atkal, kur ēdiens šķiet vēl garšīgāks un vīns vēl saldāks.Šajā rakstā esam nolēmuši dalīties ar jums ar d..

Āra LED virteņu – sistēmu uzstādīšana

21.10.2021

0   178

Lai māja mirdzētu kā pasaku pils, viss, kas jums jādara, ir to pienācīgi jāizdekorē. LED apgaismojums ir ideāls risinājums. Tie ir praktiski un izturīgi pret mitrumu un putekļiem, tos ir viegli lietot un kopt. LED virtenes - sitēmas ar savu oriģinālo izskatu ir ideāli piemērota fasāžu dekorēšanai.Kā nostiprināt virtenes? Izstrādājumi tiek piestiprināti zem jumta pārsegiem, izmantojot īpašus ā..

Kā dekorēt interjeru izmantojot LED virtenes

14.10.2021

0   73

Kurš teica, ka LED virtenes var izmantot tikai Ziemassvētku laikā. Tās var kalpot kā brīnišķīgs dekors visu cauru gadu. Šeit būs pāris ieteikumi, kā LED virtenes var izmantot lai dekorētu savu mājokli visu gadu. Vai jums ir nepieciešama jauna nakts lampiņa? Jums nav jāpavada garas stundas, meklējot modernu nakts lampu veikalos. Viss kas Jums ir nepieciešams ir LED virtene un laterna vai vispa..

Kā izvēlēties LED sveci

20.09.2021

0   112

Kāpēc izvēlēties LED sveces? Kad runa ir par mājas dekorēšanu, LED sveces piedāvā daudz priekšrocību. Pirmkārt, LED svecēm praktiski nav ugunsbīstamības riska. Izmantojot LED sveces, jūs varat tās novietot logā, blakus margām, papīra dekorācijām vai sausiem Ziemassvētku rotājumiem, neuztraucoties par to, ka tie aizdegsies. Ar baterijām darbināmajām svecēm ir arī daudz ilgāks kalpošanas laiks nekā ..

Kā izvēlēties LED spuldzi

16.09.2021

0   94

Kad pirms vairākiem gadiem sākās tradicionālo kvēlspuldžu nomaiņa ar LED spuldzēm, mums tikai stāstīja par to priekšrocībām, bet mums netika mācīts izprast izvēles smalkumus. LED spuldžu dizains atbilst vispārējiem principiem, taču dažādu ražotāju "pildījums" var ievērojami atšķirties.Izvēloties LED spuldzes, ir svarīgi, lai tās kalpotu pēc iespējas ilgāk un neizdegtu, neeksplodētu un nesāktu mirg..

Kā radīt Ziemassvētku un Jaunā gada sajūtu mājās

13.09.2021

0   121

Skaists apgaismojums ziemas brīvdienās palīdz radīt noskaņu, sajust brīnumu un pasaku unikālo atmosfēru. Daudzi cilvēki vēlas izteikt savu svētku noskaņu ne tikai ģimenei, bet arī garāmgājējiem, dažādos veidos dekorējot savu mājas ārpusi. Mēs piedāvājam vairākas idejas šāda apgaismojuma dekorēšanai gan iekštelpām, gan ārtelpām. Iekštelpu dekorācijas Ja mājās ir kamīns, tad tas noteikti i..

Mēs rakstam šo blogu tikai priekš jums, mūsu dārgie klienti. Ceram ka tas palīdzēs izvēlēties pareizo LED apgaismojuma risinājumu.