Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Dekorācijas uz Saules Baterijām

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
0
Dāmu displejs ar saules apgaismojumu mārīšu formā. Šīs saules bateriju dekorācijas mirdz siltā baltā..
Saņem jau rīt
72.84€
0
Iebūvētais gaismas sensors šajā saules gaismā automātiski ieslēdz un izslēdz gaismas. Saules gaismā ..
Saņem jau rīt
19.55€

Gaismekļi un dekorācijas uz saules baterijām ir ļoti iecienīts produkts. Un šeit jāsaka ka piedāvājums ir gana plašs, sākot ar rūķiem un beidzot ar ķīnas laternām. Ar saules enerģiju darbināmie gaismekļi, iespējams, ir visekonomiskākais veids, kā organizēt apgaismojumu jūsu pagalmā, terasē vai dārzā. Vienkārša un ērta lietošana. Apgaismojumam ar saules enerģiju, tāpat kā jebkurai citai iekārtai, ir savas priekšrocības un trūkumi. Lai izdarītu pareizo izvēli, jums rūpīgi jāizpēta un jāizvērtē abi.

Gaismekļu korpususi ir izgatavoti no dažādiem materiāliem: nerūsējošā tērauda, augstas stiprības plastmasas, kā arī koka un dažādiem metāla sakausējumiem. Izvēloties solāro apgaismojumu materiālu jākoncentrējas arī uz apkārtējo vidi, kā tas iederēsies kopējā ainavā.

Cik ilgi kalpo dārza dekorācijas uz saules baterijām 

Vidēji dārza dekorācijas kalpo 3-4 gadus. Tomēr ir vairāki faktori, kas ietekmē to kalpošanas mūžu:

  • Pareiza izvietošana attiecībā pret citiem mākslīgajiem apgaismojuma avotiem. Ir svarīgi lai gaismeklis būtu tiešā saules gaismā, un vēlams tālāk no ielas vai ēkas apgaismojuma. Pretējā gadījumā sensors, kas uztver tumsu var pārstāt darboties. 
  • Regulāra aprūpe. Saules paneļu tīrība ietekmē tā spēju absorbēt enerģiju. Lai dārza dekorācijas uz saules baterijām darbotos pienācīgi, vienkārši pāris reizes mēnesī noslaukiet saules paneļus. 
  • Pareiza atrašanās vieta. Dekorācijas darbosies pienācīgāk, ja tās visu dienu ir zem spožas saules stariem. Un lai gan lielākā daļa dārza apgaismojumu ir izturīgas pret ārējās vides faktoriem, tomēr izvairaties no spēcīgām lietus gāzēm. Svarīga ir arī gaismekļu stabilitāte, nenovietojiet tos klajās un atklātās vietās, kur tās viegli var nogāsties spēcīga vēja gadījumā. 

Šie trīs galvenie nosacījumu palīdzēs Jums pagarināt gaismekļu mūžu. 

Cik ilgi spīd ar saules enerģiju darbināmas dārza dekorācijas 

Dārza apgaismojums ar pilnībā uzlādētu akumulatoru (pilnai uzlādei nepieciešams apmēram 8 stundas spilgtas saules), tad gaismeklis spīdēs no vēla vakara līdz pat saulrietam. Apgaismojuma laiks var atšķirties atkarībā no saules paneļa kvalitātes. Jo labāk tas spēj absorbēt gaismu, jo ilgāk tas darbosies. Dārza dekorācijas funkcionalitāti ietekmē tās atrašanās vieta – vai tā atrodas tiešā saulē, vai gluži pretēji ēnā – zem kokiem vai krūmiem, kas neļauj tam pilnīgi absorbēt enerģiju. 


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.