Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Dekoratīvās zvaigznes

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Precizēt sarakstu

Zvaigžņu dekorācijas ir neatņemama sastāvdaļa, dekorējot savu mājokli Ziemassvētkiem!

Tās ir ne tikai ļoti sezonālas, bet arī lielisks mirdzošs eksponāts, kas papildinās jūsu telpu interjeru. Zvaigžņu dekorācijas ir pieejamas gan iekštelpām, gan ārtelpām, tāpēc to izmantošana ir daudzpusīga. Ir tik daudz veidu, kā jūs varat tās stilizēt savā telpā, un mēs esam šeit, lai parādītu jums, kā to izdarīt! Neatkarīgi no tā, vai šogad vēlaties izvērst dekorācijas un gaismas vai izvēlēties vienkāršāku izskatu, mūsu piedāvājumā ir zvaigžņu dekorācijas, kas atbilst jebkurai gaumei.

Dekoratīvās zvaigznes – no sākuma var šķist, ka kas ir Ziemassvētki bez zvaigznēm. Zvaigznes simbolizē brīnumu laiku un Ziemassvētki noteikti tādi ir. Liekas, ka pieejamas tikai 5 staru zvaignes, taču mūsdienās ir pieejamas dažādu izmēru, formu un krāsu zvaigznes, kas rotās Jūsu mājas iekšpusi un ārpusi. 

Morāvijas zvaigžņu apgaismojums ir populāra daudzpunktu zvaigzne, kas izskatās kā zvaigznājs, un tās ir ļoti populāras kā āra Ziemassvētku rotājumi vai ievietotas Ziemassvētku eglītēs.

Betlēmes zvaigžņu forma ir ar garāku astes daļu, kas simbolizē Ziemassvētku stāstu grāmatu zvaigznes un zvaigžņu formas, kas vēsturiski saistītas ar Bētlemes stāsta ainām. 

Salokāmas papīra vai samta zvaigznes ir īpaši izstrādās tā, lai tās pēc lietošanas var ērti novietot glabāšanai un neaizņem daudz vietas. 

3D dimensiju zvaigznes, kas sniedz iespaidīgu 3D efektu telpā. Parasti šīs zvaigznes ir lielākas nekā parasti, tomēr tās ir tik pat viegli salocīt un pēc tam atkal novietot glabāšanai. 

Zvaigznes uz kājiņas – tās izskatās kā galda lampas, tikai lampas abažūrs ir zvaigznes formā. Ir pieejami komplekti ar 2 abažūriem – zvaigznes formas un ikdienišķs, tādā veidā Jūs to varēsiet lietot visu cauru gadu, tikai atliks nomainīt lampas abažūru. 

Logu dekorēšana

Ziemassvētku zvaigznes ir lieliski piemērotas logu dekorēšanai, radot mirdzošus siluetus uz loga, kas ir redzami gan no iekšpuses, gan ārpuses. Zvaigznes ir lieliska un prakstiska izvēle. Tās noteikti iemirdzēs smaidu garāmgājēju sejās un padarīs jūsu mājokli īpaši mājīgu iekštelpās. Mūsu plašajā klāstā Jūs noteikti atradīsiet sev elegantu dekoru, pieejamas zvaigznes gan uz kājiņām, gan piekarināmas. Izvēloties dažāda lielumu zvaigznes Jūs radīsiet unikālu kompozīciju uz loga. Papildiniet kompozīciju ar Led svecēm, tādā veidā radot vēl mājīgāku un omulīgāku sajūtu. 

LED aizkari zvaigznes formā ir vēlviens lielisks veids kā dekorēt logu un ne tikai. Piekariniet aizkarus pie sienas un redzēsiet, kā uzreiz telpa piepildās ar mirdzumu. LED aizkari ir lieliska izvēle arī kāpņu dekorēšanai, vienkārši aizkariet tos aiz margām un telpa uzreiz parvērtīsies. 

Ārtelpu dekorēšana

Pievienojiet mazliet gaismas un mirdzumi drūmajām un tumšajām naktīm. Ar StarTrading dekoratīvajām zvaigznēm tas ir pavisam vienkārši. Jūsu mājas ārpuse ir tik pat svarīga kā iekšpuse, jo ciemiņi pirmo ko ierauga ir ārpuse, un arī Jūs pēc nogurdinošas dienas vēlaties atgriezties mājās, kura mirdz un ir skaista. Dekorējiet lieviņus, jumta kores, kariniet zvaigznes uz krūmiem un kokiem, vai vienkārši piestipriniet vienu vai vairākas zvaigznes uz durvīm, un Jūs uzreiz redzēsiet kā pārvēršas Jūsu mājas koptēls. 

Iekštelpu dekorēšana 

Novietojiet dekoratīvās zvaigznes uz kamīna vai vienkārši uz plauktiņa, lieciet lietā savu radošumu un izveidojiet unikālu dekoru telpas rotāšanai. Papildiniet kompozīciju ar LED svecēm, virtenēm vai vainagiem. Piekariniet dekoratīvās zvaigznes pie griestiem, grupējiet tās – izmantojot dažādas krāsas un lielumus, un Jūs būsiet pārsteigti kā telpa ir parvērtusies pateicoties tik vienkāršam dekoram. Nav obligāti izmantot zvaigznes ar gaismiņām, pietiek vienkārši ar dekoratīvajām papīra vai samta zvaigznēm. Mūsu piedāvājumā ir plašs klāsts ar visdažādākajām zvaigznēm.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veikalā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.