Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

Elektriskie Svečturi ar Lampiņām

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Precizēt sarakstu

Tradīcija pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada rotāt māju un dzīvokļu logus pie mums atceļojusi no Skandināvijas valstīm. Sākotnēji reliģiskā tradīcija rotāt logu ar svečturi ar septiņām svecēm tagad ir ieguvusi pavisam citu nozīmi.

Rotājot logus ar Ziemassvētku rotājumiem, mēs radām tuvojošos svētku sajūtu, siltuma un ziemas mājīguma atmosfēru. Rudenī un ziemā mazas lampiņas uz mājas logiem izgaismo māju kā mazas saulītes, tādējādi atgādinot par aizvadīto vasaru un vēstot par gaidāmo pavasari. Tieši Ziemassvētku svečturu slaidi izceļ māju un dzīvokļu ziemas mājīgumu. Skandināvijas valstīs logu apgaismojums tradicionāli tiek ieslēgts visu rudeni un ziemu, kad dienasgaismas laiks ir īss.

Tradicionāli Ziemassvētku svečturis ir no koka izgatavots, kas ir lakots vai emaljēts un nokrāsots dažādās krāsās, tam pievienojot dažādus ornamentus.

Lampas forma visbiežāk ir trīsstūrveida. Svečturu spuldzes var rotāt ar dažādu formu koka statīviem "mucām" vai vainagiem, lentēm un citiem rotājumiem. Progress nestāv uz vietas, un Ziemassvētku svečturis var būt īpaši moderns un skaists priekšmets, kas izgatavots no metāla.

Jūs varat iegādāties tradicionālos zviedru svečturu, kas krāsoti baltā, sarkanā vai zaļā krāsā, vai svečturus, kas izgatavoti no priedes un pārklāti ar caurspīdīgu laku. Ziemassvētku svečturi var būt arkas formā, un tos var tonēt, lai pielāgotu dažādiem koka veidiem. 

Ziemassvētku svečturi ir dekoratīvs interjera elements, tāpēc, to izvēloties jāņem vērā telpas stilistiskais risinājums, ir klasiskas, lakoniskas svečturu formas, kas vairāk piemērotas lauku stila interjeram, romantiskā, modernā stilā iekārtotām telpām, bēniņu stilam var atrast piemērotas unikāli dizainētus un neparastus svečturus. 

Arī Ziemassvētku svečturu izmēri un izmēri ir ļoti dažādi: vispopulārākie ir 30 cm augsti un labi piemēroti maziem un vidēja izmēra logiem, vidējiem un lieliem logiem piemēroti 35-55 cm augsti svečturi, bet lielākajiem logiem un novietošanai uz grīdas ir 75 cm augsti svečturi ar vienpadsmit sveču spuldzītēm. Sveču spuldžu skaits slaidā var būt no piecām līdz vienpadsmit.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veiklā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.