Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED lāzera projektori

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
-20%
LED Āra lāzera projektors 6W 25x22cm Ledlight 486-31 LED Āra lāzera projektors 6W 25x22cm Ledlight 486-31
0
Projektors izgaismos iekštelpas, dārzu vai pagalmu ar krāsainiem punktiņveida siluetiem. Projektorā ..
Nav noliktavā
65.34€ 52.27€

Tradīcija rotāt māju ne tikai iekšpusē, bet arī ārpusē pie mums atceļoja no Amerikas.

Dekorācijās ietilpst virtenes, LED lentes un dažādas laternas.

Taču visas šīs lietas ir jānovieto diezgan augstu, un tas ne vienmēr ir ērti un bieži vien problemātiski. Tāpēc nāca klajā ar alternatīvu - Ziemassvētku projektoriem. Turklāt tie ir ekonomiskāki elektroenerģijas izmantošanā. Atšķirībā no virtenēm un citām dekorēšanai izmantotajām lampiņām to režīmus var viegli pārslēgt ar tālvadības pulti.

Ja nevēlaties riskēt vai baidāties par savu bērnu veselību, ir lietderīgi izvēlēties LED projektoru, jo tie ir daudz drošāki eksplautācijā par citiem. Mūsdienās pieejamiem modeļiem ir tik pat laba krāsu un spilgtuma atveide, kā lāzera projektoriem.  

Tagad varat vienkārši iegādāties un uzstādīt lāzerprojektoru, lai sagatavotu mājas ārpusi Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam. Viss apkārt būs pārvērsts un piepildīts ar svētku atmosfēru.

LED projektorus iedala 2 grupās:

  • Vienkāršākie projektori ar vienu staru kūli un režģi. Zvaigžņu formas "zvaigžņu lietus" modeļi. Uz virsmas tiek projicēts liels skaits krāsainu punktu.
  • Un sarežģītāki, ar maināmiem kārtridžiem. Izveloties šāda projektoru Jūs varat veidot veselus scenārijus, vadoties pēc Jūsu vēlmēm. 

Ir svarīgi norādīt apgaismojamo zonu. Lai to izdarītu, apskatiet modeļu specifikācijās norādīto apgaismojuma leņķi.

Projektors ir nepieciešams, lai objekts izceltos vidē. Tam vajadzētu rotāt un izgaismot tikai māju, radot pasaku sajūtu.

Tas rada pārsteidzošu svētku atmosfēru. Atšķirībā no garām virtenēm, kuras ir jācenšas izkarināt pa visu māju, šo ierīci ir viegli uzstādīt. Var iztikt ar vienu vai diviem projektoriem, kas ietaupa daudz enerģijas. Un iespēja iestatīt dažādus mirgošanas režīmus un dažādu veidu attēlus patiks pat visprasīgākajiem lietotājiem.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv