Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED spuldzes augu audzēšanai

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
0
Energoefektīva LED augu lampa, kas izstaro patīkamu gaismu ar viļņu garumiem, kas optimizēti, lai jū..
Saņem jau rīt
5.67€
0
Energoefektīva LED augu gaisma patērētāju lietošanai, kas izstaro gaismu ar zilu un sarkanu viļņu ga..
Saņem jau rīt
17.07€
0
Vienkārša, energoefektīva LED augu lampa, kas izstaro gaismu ar viļņu garumiem, kas optimizēti, lai ..
Saņem jau rīt
17.07€

To, ka neviens augs nevar iztikt bez pietiekamas gaismas, zina ne tikai profesionāļi, bet arī amatieri, kuri mājās audzē eksotiskus augus un ne tikai. LED lampas augiem, ko piedāvā mūsu uzņēmums, var veiksmīgi atrisināt gaismas trūkuma problēmu. Kā zināms, LED apgaismojums tiek izmantots daudzās mūsu dzīves jomās, taču ne visi zina, ka dažus veidus var izmantot, lai īpaši izceltu un audzētu augus. 

LED apgaismojums augu audzēšanai. LED gaismas avoti augu audzēšanai tiek uzskatīti par visekonomiskākajiem un ilgmūžīgākajiem. LED spuldžu un LED audzēšanas gaismekļu priekšrocība ir mazāka sildīšana, kas ļauj vieglāk uzturēt pareizos apstākļus (mikroklimatu) audzēšanas laikā. Augiem paredzēto LED spuldžu efektivitāte ir ļoti augsta, atkarībā no auga un tā augšanas stadijas tiek izvēlēts konkrēts spektrs, populārākais un nepieciešamākais, kas pozitīvi ietekmē ražu.

Fitolampas ar E27 cokolu ir lampas lietošanai mājās un augu apgaismošanai uz galda, palodzes, plaukta. E27 fitolampas ir praktiskas un viegli lietojamas. Ir divu veidu fitolumpas, kas ir drošas lietošanai: 6,5W ar 6 LED diodēm un lielāka nominālā jauda - 16W ar 40 LED diodēm.

Mūsu klāstā Jūs atradīsiet 3 dažādas spuldzes: 

  • LED lampa ar sarkanas krāsas gaismu, tāpat kā saules gaisma, nodrošina augu augšanu. Tā ir piemērota uzstādīšanai arī vietās, kur jūs pastāvīgi uzturaties ikdienā. Šai 6 diožu spuldzei ir E27 izmēra cokols. Tās gaismas intensitāte nav regulējama. Gaismas krāsu temperatūra ir 1300K, plūsma - 200lm. Vidējais kalpošanas ilgums ir līdz 15000 stundām. Spuldzes platums ir 6cm, garums – 10,4cm. Lampas jauda - 6,5W.
  • LED lampa ar sarkanu un zilu gaismu ir visefektīvākā gaismu kombinācija fotosintēzes procesam. Sarkanā gaisma stimulē augu ziedēšanu un augļu veidošanos. Ar zilo gaismu augi būs spēcīgi ar veselīgiem kātiem un lapām. Lampa ir piemērota uzstādīšanai augu audzēšanai paredzētās vietās. Šai 40 diožu spuldzei ir E27 izmēra cokols. Tās gaismas intensitāte nav regulējama. Gaismas plūsma 1200lm. Vidējais kalpošanas ilgums ir līdz 25000 stundām.
  • LED lampa ar silti baltu gaismu, tāpat kā saules gaisma, nodrošina augu augšanu ar visām nepieciešamajām krāsu gaismām. Tā ir piemērota uzstādīšanai arī vietās, kur jūs pastāvīgi uzturaties ikdienā. Šai 40 diožu spuldzei ir E27 izmēra cokols. Tās gaismas intensitāte nav regulējama. Gaismas plūsma 1700lm. Vidējais kalpošanas ilgums ir līdz 25000 stundām. Spuldzes platums ir 12cm, garums – 13,25cm. Kopējā jauda 16W.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv

Esiet laipni gaidīti mūsu veiklā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.