Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED Sveces

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Precizēt sarakstu

LED sveces

Romantisku vakaru nav iespējams iedomāties bez siltas un mirdzošas gaismas. LED svece palīdzēs Jums dekorēt galdu vai citu virsmu radot romantisku atmosfēru telpā. Parastajiem vaska un parafīna izstrādājumiem ir daudz trūkumu, un tāpēc elektroniskās LED sveces sāka strauji iegūt popularitāti 21. gadsimtā. 

Mūsdienu LED sveces ar liesmas imitāciju pilnībā nodod sveces pirmsākumus, taču tajā pašā laikā tie neizbalē un ir ļoti ērti lietojami. Tās var izmantot vairākas reizes, baudot dažādus LED gaismas  toņus.


Tātad, pozitīvie aspekti, pērkot elektroniskās sveces ar svecēm, ir:

  • Pilnīga drošība ekspluatācijas laikā;
  • Ilgs kalpošanas laiks, salīdzinot ar parastajām svecēm;
  • Led svecēm nav degšanas smakas vai smaržu un dūmu;
  • Var izmantot vannas istabā, vai pat ārā;
  • Tīrība – no LED svecēm netek vasks vai parafīns, tapēc nebūs nepieciešams tīrit virsmu pēc tām. 


Dekoratīvās LED sveces deg bez liesmas. Ar viņu palīdzību ir viegli radīt mājīgumu un svētku noskaņu. Pēc izskata tās praktiski neatšķiras no īstajām svecēm. Augstākās klases svece ir pilnīgi droša iespēja, kas piemērota cilvēkiem, kuriem ir bērni vai mājdzīvnieki. Jūtieties brīvi to novietot pat tajās telpās, kurās aizliegts izmantot atklātu liesmu.


Led sveces ir piemērotas atpūtas zonas izveidošanai. Tās var vadīt ar vienkāršiem slēdžiem vai tālvadības pultīm. LED sveču komplektu var novietot uz plaukta vai augsta kamīna.


Izmantojot sveces ārā LED ar kustīgās liesmas funkciju ir ideāla izvēle. Viņa nebaidās no vēja un lietus, un modeļi ar paaugstinātu spilgtumu palīdzēs jums apgaismot pat nelielu teritoriju.


Dārzā vai ārpus pilsētas esošajā piknikā sveču formas lampas var uzstādīt uz koku stumbriem vai piekarināt uz zariem. Tās ir pilnībā pasargātas no aizdegšanās, jo gaismas diodes neizdala atklātu liesmu un neuzkarst.


Ar baterijām darbināmās led sveces ļaus neuztraukties par gaismas avota nomaiņu. Ar vienu komplektu pietiek desmitiem stundu nepārtrauktam darbam, un tas ir īpaši ērti, ja jūs plānojat pasākumu vairākas dienas.


LED sveces palīdz ietaupīt elektrību, strādājot uz baterijām. Pat elektriskās LED sveces nepātērē daudz elekrības, jo diožu jauda ir ļoti zema.

Sveces palīdzēs izveidot iespaidīgu interjera dekoru. StarTrading sveces formas ir dažādu dizainu un krāsas. StarTrading vietnē jūs varat izvēlēties optimālo izmēru un augstumu. Ar baterijām darbināmas sveces atmosfērā ienesīs relaksāciju un mieru. Tās var izmantot arī terases apgaismojumam, vai romantikas noskaņai vannas istabā.


Veidi, kā kontrolēt LED sveces

Dekoratīvā led svece turpina būt svece, kaut arī tajā nav atklātas liesmas. To var izmantot autonomi, bez tiešas barošanas no elektrotīkla, darbināmās ar baterijām. Jebkurā gadījumā, ja mājā ir elektrības padeves pārtraukums, elektroniskās sveces varat izmantot tāpat kā parastās sveces, lai gaidītu, kamēr elektrības pārrāvums atjaunojas. LED sveci var vadīt ar iebūvētu taimeri, tālvadības pulti vai pat mobilo tālruni, izmantojot WiFi vai Bluetooth.


Arī vadībai ir svarīga loma. Iedomājieties, cik skaisti interjerā ir sakārtots led sveču komplekts, kas vienā mirklī uzreiz iedegas, apgaismojot telpu ar romantisku gaismu! Tas ir arī diezgan ērti vadāms izmantojot tālvadības pulti, taču ir arī sveces, kuras katra tiek ieslēgta atsevišķi, izmantojot pogu.


Mūsdienās ir diezgan viegli iegādāties LED sveces, taču diemžēl to lielākās daļas kvalitāte atstāj daudz ko vēlamu. Samazinoties akumulatora kapacitātei, mainās lētu LED svecīšu spīduma spektrs, kā arī bieži izdeg mikroshēmas. Tāpēc labāk izvēlēties augstākas kvalitātes LED sveces kuras ražo StarTrading, kas priecēs jūs daudzus gadus.


Nesabojājiet iespaidus par vadītajiem izstrādājumiem, iegādājieties preces uzticamās tirdzniecības vietās! Piemēram, tiešsaistes veikalā StarTrading.lv, kur jūs vienmēr gaida kompetenti konsultanti, kuri labprāt palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamo preci un piedāvās konkurētspējīgas cenas.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv


Esiet laipni gaidīti mūsu veiklā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.