Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED Tējas Sveces

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Saņem jau rīt !
0
Baltas krāsas plastmasas tējas sveces ir piemērotas novietošanai iekštelpās (komplektā iekļautas 2 s..
Saņem jau rīt
1.72€
0
Baltas krāsas sveces ir piemērotas uzstādīšanai iekštelpās (komplektā ietilpst 2 sveces). Liesmas vi..
Piegāde 3-10 dienas
3.24€
0
Baltas krāsas tējas sveces ir piemērotas novietošanai iekštelpās (komplektā iekļautas 2 sveces). Lie..
Piegāde 3-10 dienas
4.19€
0
Baltas krāsas plastmasas tējas sveces ir piemērotas novietošanai iekštelpās (komplektā iekļautas 2 s..
Piegāde 3-10 dienas
3.61€
0
Baltas krāsas plastmasas tējas sveces ir piemērotas novietošanai iekštelpās (komplektā iekļautas 4 s..
Piegāde 3-10 dienas
2.57€
0
Baltas krāsas tējas sveces ir piemērotas novietošanai iekštelpās (komplektā ietilpst 6 sveces). Lies..
Piegāde 3-10 dienas
28.56€
0
Pelēkas krāsas vaska veida tējas sveces ir piemērotas uzstādīšanai iekštelpās. Komplektā ietilpst 2 ..
Piegāde 3-10 dienas
8.28€

LED tējas sveces

 

LED tējas svece ir cienīga alternatīva jau pazīstamajiem produktiem, kas izgatavoti no vaska un parafīna. Tāpat kā tās priekšgājējs, tā ir apaļa un kompakta, taču atšķirībā no vaska un parafīna izstrādājumiem LED tējas sveces ir ugunsdrošas, un tāpēc to darbības joma ir daudz plašāka.

LED tējas sveces piešķir īstu liesmu identisku mirdzumu, un tādēļ romantikas atmosfēras radīšanai iegūst īpašas priekšrocības. Tējas sveces pirkšana nozīmē radīt kompozīciju, kas ir apburoša tās skaistumā. Produktus var izmantot gan interjera dekorēšanai, gan svētku galda rotāšanai.

 

LED tējas sveces priekšrocības

  1. Nav nepieciešams elektrības pieslēgums. LED tējas svecēm ir baterijas, pateicoties kurām tās var kalpot kā apgaismojuma avots pat tad, ja mājā pēkšņi pazūd gaisma.
  2. Droša liesma. Svarīgs punkts mājdzīvnieku īpašniekiem un ģimenēm ar maziem bērniem. Tā kā LED svecēs nav īstas uguns, nav jāuztraucas, ka mājdzīvnieks vai bērns netīši var savainot sevi. Arī šādus gaismas avotus neapšaubāmi var izmantot auduma teltīs, uz palodzēm blakus aizkariem, grāmatu plauktiem un citās vietās, kur parastās vaska sveces ir aizliegtas ugunsdrošības dēļ.
  3. Komforts un ilgtspēja. Atšķirībā no vaska un parafīna izstrādājumiem, kas sadedzina, izdalot lielu daudzumu degšanas, tvaiku, izdalot benzolu, toluolu un citus kancerogēnus, LED tējas sveces ir absolūti nekaitīgas veselībai. Tos var lietot pat cilvēki ar astmu, sirds slimībām un dažādām alerģijām.
  4. Ilgs darbības periods. Produkti, kas izgatavoti no vaska un parafīna ātri izkausē, tāpēc tos klasificē kā vienreizlietojamus izstrādājumus. Salīdzinot ar viņiem, led sveces daudz ilgāk priecē acis ar spilgtu dzirksti. Viena baterija nodrošina 30-200 stundu mirdzumu, atkarīgs no baterijas jaudas. Pēc tās nomaiņas tējas svece atkal darbojas un tā tālāk bezgalīgi.
  5. Higiēna. LED sveces, atšķirībā no tradicionālajām svecēm, nespēj sabojāt tējas ceremoniju ģimenes lokā ar traipiem uz galdauta un mēbelēm. Un ir zināms, ka audumu tīrīšana no sacietējuša vaska un parafīna ir darbietilpīgs uzdevums.

 

Izmantojot elekriskās tējas sveces

Elektroniskās tējas sveces var palīdzēt jums radīt neparastu un hipnotizējošu dekoru. Tās var ievietot dažādos traukos, palīdzot dekorēt un radīt atmosfēru telpā. Ļaujieties fantāzijas lidojumam un iegūsiet unikālu skatu Jūsu telpai vai priekšmetam.

Pateicoties ugunsdrošībai, LED sveces var ievietot dažādās radošās veidnēs, saplākšņa un papīra mājās.

 

Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv

 

Esiet laipni gaidīti mūsu veiklā Gunāra Astras ielā 8 , Rīga, LV-1082.