Rīga, Gunāra Astras iela 8
Pr-Pt 9:00 - 18:00

Jūsu pirkumu grozs ir tukšs!

LED Virtenes

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:
Precizēt sarakstu

Populārākais dekoratīvais elements ir LED apgaismojums, ko veiksmīgi izmanto gan interjera dekorēšanai, gan fasāžu, ielu un koku dekorēšanai.

LED rotājumi kļūst par vienu no visvairāk pārdotajiem produktiem Ziemassvētku laikā, jo tos labprāt izmanto, lai radītu īpašu svētku atmosfēru. Mājās un dzīvokļos svētku atmosfēru rada dažādas LED lampiņas, uz Ziemassvētku eglītes, kā arī logiem, durvīm piekarina LED gaismiņu dekorus.

Virtenes izmanto ne tikai Ziemassvētku eglītes vai pilsētas rotāšanai. Tās mājās un birojos rada svētku un noslēpumainu atmosfēru. Gaismas kompozīcija var būt vienkrāsaina vai daudzkrāsaina, tās var izmantot visu cauru gadu svētku un relaksācijas atmosfēras radīšanai. 

Visizplatītākā LED virteņu ideja ir dekorēt mēbeļu vai spoguļu siluetus, attēlus, logu vai durvju ailas. Virtenes veido gaismas rakstu uz sienas, ierāmē logus ar vai bez aizkariem un veido kompozīcijas, apvienojot tās ar attēliem vai fotogrāfijām.

LED virtenes iekštelpu dekorēšanai palīdzēs piepildīt mājokli ar burvīgu noskaņu. Izmantojot LED virtenes Jūs varat izcelt vai tieši otrādi noslēpt kādu konkrētu vietu mājā. Tās palīdzēs radīt nepieciešamo atmosfēru telpā un bieži vien LED virtenes aizstāj sekundāro apgaismojumu (sienas lampas, galda lampas un stāvlampas). 

LED virtenes rotā ēku ne tikai iekšpusē. Vasarā vai ziemā – nav nozīme gadalaikam, ja āra virtenes būs piestiprinātas pie ēkas vai pie tās jumta, tas jau dos maģisku sajūtu. Iekarieniet tās kokos vai krūmos, piestipriniet pie arkām, mājas un lapenes jumtiem. Kā arī izgaismojiet un dodiet akcentu visbiežāk apmeklētām vietām, vai tieši otrādi noslēpiet tās vietas, kuras nepieciešams. 

LED virteņu priekšrocības:

Visu veidu LED rotājumi ir efektīvs un būtisks svētku atribūts, taču papildus tam LED gaismas piedāvā vairākas priekšrocības:

  • spilgtums;
  • mazs svars;
  • izturība pret mitrumu, ierīces ārtelpu lietošanai;
  • augsta kvalitāte;
  • izturīgs pret temperatūras svārstībām, ierīces ārtelpu lietošanai;
  • zems enerģijas patēriņš un ekonomiska efektivitāte;
  • pilnīgu drošību, tostarp ugunsdrošību;
  • efektīva aizsardzība pret mehānisku deformāciju un triecieniem.


Ja rodas jautājumi, lūdzam, zvanīt vai rakstīt e-pastu. Mūsu komanda palīdzēs izvēlēties pareizo preci, vai sakomplektēt labāko risinājumu.

T: +371 24 94 2444

E: info@startrading.lv